Group A

1. Marek Kurm 2. Pepe Kinnunen 3. Mikko Hämäläinen 4. Oskari Vuorinen 5. Mika Pakarinen
1. Marek Kurm 2 - 0 2 - 1 2 - 1 2 - 1
2. Pepe Kinnunen 0 - 2 2 - 1 2 - 0 2 - 0
3. Mikko Hämäläinen 1 - 2 1 - 2 2 - 1 2 - 0
4. Oskari Vuorinen 1 - 2 0 - 2 1 - 2 2 - 1
5. Mika Pakarinen 1 - 2 0 - 2 0 - 2 1 - 2

ROUND 1 (RACE TO 2)

A_R1-01 Marek Kurm 2 0 Pepe Kinnunen Mon 18:01-18:20

Table 03

A_R1-02 Mikko Hämäläinen 2 0 Mika Pakarinen Mon 18:01-18:17

Table 04

ROUND 2 (RACE TO 2)

A_R2-01 Mikko Hämäläinen 1 2 Marek Kurm Mon 18:25-18:55

Table 05

A_R2-02 Oskari Vuorinen 0 2 Pepe Kinnunen Mon 18:20-18:33

Table 03

ROUND 3 (RACE TO 2)

A_R3-01 Oskari Vuorinen 1 2 Mikko Hämäläinen Mon 19:24-19:57

Table 04

A_R3-02 Mika Pakarinen 1 2 Marek Kurm Mon 19:07-19:31

Table 06

ROUND 4 (RACE TO 2)

A_R4-01 Mika Pakarinen 1 2 Oskari Vuorinen Mon 18:39-19:05

Table 11

A_R4-02 Pepe Kinnunen 2 1 Mikko Hämäläinen Mon 19:06-19:22

Table 04

ROUND 5 (RACE TO 2)

A_R5-01 Pepe Kinnunen 2 0 Mika Pakarinen Mon 19:39-19:52

Table 09

A_R5-02 Marek Kurm 2 1 Oskari Vuorinen Mon 19:57-20:26

Table 04

Group B

1. Juha Lähteenmäki 2. Petteri Nuutinen 3. Teemu Pukkinen 4. Joona Vainio 5. Tony Viitanen
1. Juha Lähteenmäki 2 - 0 2 - 0 0 - 2 2 - 0
2. Petteri Nuutinen 0 - 2 2 - 0 2 - 0 2 - 1
3. Teemu Pukkinen 0 - 2 0 - 2 2 - 0 2 - 0
4. Joona Vainio 2 - 0 0 - 2 0 - 2 2 - 1
5. Tony Viitanen 0 - 2 1 - 2 0 - 2 1 - 2

ROUND 1 (RACE TO 2)

B_R1-01 Teemu Pukkinen 0 2 Petteri Nuutinen Mon 18:01-18:12

Table 05

B_R1-02 Tony Viitanen 1 2 Joona Vainio Mon 18:01-18:27

Table 06

ROUND 2 (RACE TO 2)

B_R2-01 Tony Viitanen 0 2 Teemu Pukkinen Mon 19:31-19:40

Table 07

B_R2-02 Juha Lähteenmäki 2 0 Petteri Nuutinen Mon 19:32-19:39

Table 06

ROUND 3 (RACE TO 2)

B_R3-01 Juha Lähteenmäki 2 0 Tony Viitanen Mon 18:33-18:50

Table 03

B_R3-02 Joona Vainio 0 2 Teemu Pukkinen Mon 18:40-18:51

Table 06

ROUND 4 (RACE TO 2)

B_R4-01 Joona Vainio 2 0 Juha Lähteenmäki Mon 18:52-19:00

Table 06

B_R4-02 Petteri Nuutinen 2 1 Tony Viitanen Mon 18:55-19:16

Table 05

ROUND 5 (RACE TO 2)

B_R5-01 Petteri Nuutinen 2 0 Joona Vainio Mon 18:28-18:38

Table 11

B_R5-02 Teemu Pukkinen 0 2 Juha Lähteenmäki Mon 18:17-18:28

Table 04

Group C

1. Vadim Mitin 2. Seppo Virtaranta 3. Elina Kuivalainen 4. Toni Kuronen 5. Kimmo Soramies
1. Vadim Mitin 2 - 1 2 - 0 2 - 1 1 - 2
2. Seppo Virtaranta 1 - 2 2 - 1 2 - 1 2 - 0
3. Elina Kuivalainen 0 - 2 1 - 2 2 - 0 2 - 1
4. Toni Kuronen 1 - 2 1 - 2 0 - 2 2 - 0
5. Kimmo Soramies 2 - 1 0 - 2 1 - 2 0 - 2

ROUND 1 (RACE TO 2)

C_R1-01 Seppo Virtaranta 2 1 Elina Kuivalainen Mon 18:01-18:34

Table 07

C_R1-02 Kimmo Soramies 2 1 Vadim Mitin Mon 18:01-18:26

Table 08

ROUND 2 (RACE TO 2)

C_R2-01 Kimmo Soramies 0 2 Seppo Virtaranta Mon 19:21-19:47

Table 05

C_R2-02 Toni Kuronen 0 2 Elina Kuivalainen Mon 19:21-19:38

Table 08

ROUND 3 (RACE TO 2)

C_R3-01 Toni Kuronen 2 0 Kimmo Soramies Mon 19:47-20:07

Table 05

C_R3-02 Vadim Mitin 2 1 Seppo Virtaranta Mon 19:47-20:12

Table 07

ROUND 4 (RACE TO 2)

C_R4-01 Vadim Mitin 2 1 Toni Kuronen Mon 18:26-18:52

Table 08

C_R4-02 Elina Kuivalainen 2 1 Kimmo Soramies Mon 18:34-19:01

Table 07

ROUND 5 (RACE TO 2)

C_R5-01 Elina Kuivalainen 0 2 Vadim Mitin Mon 19:02-19:13

Table 07

C_R5-02 Seppo Virtaranta 2 1 Toni Kuronen Mon 18:54-19:21

Table 08

Group D

1. Mikael Lindström 2. Aki Mäkelä 3. Nicke Lignell 4. Mika Suuronen 5. Mikko Koski
1. Mikael Lindström 2 - 1 2 - 1 2 - 1 2 - 0
2. Aki Mäkelä 1 - 2 2 - 0 2 - 1 1 - 2
3. Nicke Lignell 1 - 2 0 - 2 2 - 1 2 - 1
4. Mika Suuronen 1 - 2 1 - 2 1 - 2 2 - 0
5. Mikko Koski 0 - 2 2 - 1 1 - 2 0 - 2

ROUND 1 (RACE TO 2)

D_R1-01 Mika Suuronen 1 2 Nicke Lignell Mon 18:02-18:26

Table 11

D_R1-02 Mikael Lindström 2 0 Mikko Koski Mon 18:13-18:25

Table 05

ROUND 2 (RACE TO 2)

D_R2-01 Mikael Lindström 2 1 Mika Suuronen Mon 18:27-18:44

Table 10

D_R2-02 Aki Mäkelä 2 0 Nicke Lignell Mon 18:27-18:40

Table 06

ROUND 3 (RACE TO 2)

D_R3-01 Aki Mäkelä 1 2 Mikael Lindström Mon 19:10-19:32

Table 09

D_R3-02 Mikko Koski 0 2 Mika Suuronen Mon 19:16-19:31

Table 07

ROUND 4 (RACE TO 2)

D_R4-01 Mikko Koski 2 1 Aki Mäkelä Mon 18:45-19:08

Table 09

D_R4-02 Nicke Lignell 1 2 Mikael Lindström Mon 18:45-18:59

Table 10

ROUND 5 (RACE TO 2)

D_R5-01 Nicke Lignell 2 1 Mikko Koski Mon 19:41-20:09

Table 08

D_R5-02 Mika Suuronen 1 2 Aki Mäkelä Mon 19:41-20:04

Table 06

Group E

1. Harri Hynynen 2. Adrian Salute 3. Janika Ström 4. Tero Sivonen 5. Joni Palosaari
1. Harri Hynynen 2 - 0 2 - 1 0 - 2 2 - 0
2. Adrian Salute 0 - 2 2 - 0 2 - 1 2 - 1
3. Janika Ström 1 - 2 0 - 2 2 - 1 2 - 1
4. Tero Sivonen 2 - 0 1 - 2 1 - 2 2 - 0
5. Joni Palosaari 0 - 2 1 - 2 1 - 2 0 - 2

ROUND 1 (RACE TO 2)

E_R1-01 Adrian Salute 2 0 Janika Ström Mon 19:40-19:59

Table 03

E_R1-02 Harri Hynynen 0 2 Tero Sivonen Mon 19:33-19:49

Table 10

ROUND 2 (RACE TO 2)

E_R2-01 Harri Hynynen 2 0 Adrian Salute Mon 18:50-19:04

Table 03

E_R2-02 Joni Palosaari 1 2 Janika Ström Mon 19:06-19:36

Table 03

ROUND 3 (RACE TO 2)

E_R3-01 Joni Palosaari 0 2 Harri Hynynen Mon 19:50-20:03

Table 10

E_R3-02 Tero Sivonen 1 2 Adrian Salute Mon 19:12-19:33

Table 10

ROUND 4 (RACE TO 2)

E_R4-01 Tero Sivonen 2 0 Joni Palosaari Mon 18:02-18:18

Table 09

E_R4-02 Janika Ström 1 2 Harri Hynynen Mon 18:02-18:26

Table 10

ROUND 5 (RACE TO 2)

E_R5-01 Janika Ström 2 1 Tero Sivonen Mon 18:29-19:06

Table 04

E_R5-02 Adrian Salute 2 1 Joni Palosaari Mon 18:20-18:44

Table 09

LAST 16 (RACE TO 2)

LAST16-01 Marek Kurm 0 2 Aki Mäkelä Mon 20:28-20:45

Table 04

LAST16-02 Oskari Vuorinen 1 2 Nicke Lignell Mon 20:28-20:49

Table 05

LAST16-03 Harri Hynynen 2 0 Elina Kuivalainen Mon 20:21-20:36

Table 03

LAST16-04 Pepe Kinnunen 1 2 Mikael Lindström Mon 20:13-20:28

Table 05

LAST16-05 Vadim Mitin 2 1 Mikko Hämäläinen Mon 20:19-20:35

Table 06

LAST16-06 Petteri Nuutinen 2 1 Seppo Virtaranta Mon 20:13-20:41

Table 07

LAST16-07 Teemu Pukkinen 2 1 Janika Ström Mon 20:13-20:37

Table 08

LAST16-08 Adrian Salute 2 1 Juha Lähteenmäki Mon 20:13-20:36

Table 09

QUARTERFINAL (RACE TO 2)

QF-01 Aki Mäkelä 1 2 Nicke Lignell Mon 20:49-21:09

Table 04

QF-02 Harri Hynynen 1 2 Mikael Lindström Mon 20:36-20:58

Table 03

QF-03 Vadim Mitin 2 0 Petteri Nuutinen Mon 20:42-21:00

Table 08

QF-04 Teemu Pukkinen 2 1 Adrian Salute Mon 20:40-21:05

Table 06

SEMIFINAL (RACE TO 2)

SF-01 Nicke Lignell 2 0 Mikael Lindström Mon 21:09-21:23

Table 04

SF-02 Vadim Mitin 2 0 Teemu Pukkinen Mon 21:06-21:19

Table 03

FINAL (RACE TO 2)

FINAL Nicke Lignell 1 2 Vadim Mitin Mon 21:23-21:46

Table 04