ROUND 1 (RACE TO 4)

R1-01 Joona Karjaluoto (1) 4 2 Joni Palosaari (2) Wed 18:01-18:30

Table 03

R1-02 Jukka Tarvainen 4 0 W.O.
R1-03 W.O. 0 4 Jukka Karjaluoto
R1-04 Jarkko Rautell 4 0 W.O.
R1-05 Aki Mäkelä (1) 1 4 Joni Veteläinen (0) Wed 18:01-18:24

Table 04

R1-06 Petri Hakolampi 4 0 W.O.
R1-07 W.O. 0 4 Kimmo Soramies
R1-08 Mika Rönn (0) 4 2 Mika Pakarinen (2) Wed 18:01-18:28

Table 05

WINNER 1 (RACE TO 4)

W1-01 Petteri Nuutinen (1) 4 2 Joona Karjaluoto (2) Wed 18:31-18:52

Table 03

W1-02 Pasi Miettinen (1) 2 4 Jukka Tarvainen (0) Wed 18:01-18:47

Table 06

W1-03 Adrian Salute (1) 4 3 Jukka Karjaluoto (2) Wed 18:03-18:38

Table 12

W1-04 Sebastian Lindholm (1) 2 4 Jarkko Rautell (2) Wed 18:01-18:24

Table 08

W1-05 Janika Ström (1) 3 4 Joni Veteläinen (0) Wed 18:25-18:59

Table 04

W1-06 Juha Lähteenmäki (1) 3 4 Petri Hakolampi (0) Wed 18:01-18:48

Table 09

W1-07 Georg Savolainen (1) 4 3 Kimmo Soramies (1) Wed 18:01-18:38

Table 10

W1-08 Marek Kurm (2) 2 4 Mika Rönn (0) Wed 18:28-19:01

Table 05

WINNER QUALIFICATION (RACE TO 4)

WQ-01 Petteri Nuutinen (1) 1 4 Jukka Tarvainen (0) Wed 19:00-19:24

Table 04

WQ-02 Adrian Salute (1) 4 3 Jarkko Rautell (2) Wed 18:42-19:19

Table 12

WQ-03 Joni Veteläinen (1) 4 3 Petri Hakolampi (1) Wed 19:05-19:44

Table 09

WQ-04 Georg Savolainen (1) 3 4 Mika Rönn (0) Wed 19:04-19:38

Table 05

LOSER 1 (RACE TO 4)

L1-01 Jukka Karjaluoto (1) 4 2 Joni Palosaari (2) Wed 18:38-19:13

Table 08

L1-02 Sebastian Lindholm 4 0 W.O.
L1-03 Joona Karjaluoto 4 0 W.O.
L1-04 Pasi Miettinen 4 0 W.O.
L1-05 Kimmo Soramies (1) 4 3 Aki Mäkelä (1) Wed 18:39-19:25

Table 10

L1-06 Marek Kurm 4 0 W.O.
L1-07 Janika Ström 4 0 W.O.
L1-08 Juha Lähteenmäki (1) 2 4 Mika Pakarinen (2) Wed 18:50-19:17

Table 06

LOSER 2 (RACE TO 4)

L2-01 Jukka Karjaluoto (2) 3 4 Sebastian Lindholm (1) Wed 19:15-20:06

Table 08

L2-02 Joona Karjaluoto (2) 4 1 Pasi Miettinen (1) Wed 18:56-19:18

Table 03

L2-03 Kimmo Soramies (1) 2 4 Marek Kurm (2) Wed 19:28-20:00

Table 04

L2-04 Janika Ström (1) 2 4 Mika Pakarinen (2) Wed 19:21-19:46

Table 06

LOSER QUALIFICATION (RACE TO 4)

LQ-01 Petri Hakolampi (0) 4 3 Sebastian Lindholm (1) Wed 20:11-20:42

Table 05

LQ-02 Georg Savolainen (1) 4 2 Joona Karjaluoto (2) Wed 19:39-20:00

Table 05

LQ-03 Petteri Nuutinen (1) 1 4 Marek Kurm (2) Wed 20:03-20:25

Table 04

LQ-04 Jarkko Rautell (2) 4 3 Mika Pakarinen (2) Wed 19:47-20:18

Table 06

QUARTERFINAL (RACE TO 4)

QF-01 Jukka Tarvainen (1) 4 2 Petri Hakolampi (1) Wed 20:42-21:15

Table 05

QF-02 Georg Savolainen (1) 2 4 Adrian Salute (1) Wed 20:26-20:58

Table 04

QF-03 Joni Veteläinen (0) 4 2 Marek Kurm (2) Wed 20:26-20:53

Table 06

QF-04 Jarkko Rautell (2) 2 4 Mika Rönn (0) Wed 20:27-21:05

Table 07

SEMIFINAL (RACE TO 4)

SF-01 Jukka Tarvainen (0) 4 1 Adrian Salute (1) Wed 21:15-21:49

Table 05

SF-02 Joni Veteläinen (1) 1 4 Mika Rönn (1) Wed 21:05-21:33

Table 04

FINAL (RACE TO 4)

FINAL Jukka Tarvainen (1) 1 4 Mika Rönn (1) Wed 21:52-22:10

Table 04